Obraz może zawierać: tekstKornelka z gr. II "Smerfy" zajęła I miejsce

Laura z gr. III "Misie" zajęła III miejsce

w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dawna polska wieś”,
organizowany przez Przedszkole Samorządowe w Chotyłowie.

Celem konkursu było: rozwijanie inwencji twórczej dzieci, poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych), poznanie zabytków, tradycji, strojów ludowych i architektury dawnej wsi.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

GRATULUJEMY!!!

Przedszkole Niepubliczne „Jagódka” w Bydgoszczy jest organizatorem konkursu grafiki komputerowej na temat „POCZTÓWKA Z  MOJEJ WYMARZONEJ PODRÓŻY”, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5 i 6 lat. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań zabawą i pracą z komputerem, rozwijanie wyobraźni, kreatywnego myślenia oraz zachęcanie dzieci do twórczości w formie graficznej a także prezentowanie jej szerszemu gronu odbiorców.

Nasze przedszkolaki zostały laureatami konkursu:

Madzia II miejsce

Ewcia wyróżnienie

Michał Kulpa z gr. V "Pszczółki" zdobył nagrodę w konkursie recytatorskim "Wierszobranie" organizowanym przez BCK Klub "Eureka".
Michałek zaprezentował wiersz pt. "Paweł i Gaweł".
GRATULUJEMY!!!