Informujemy Rodziców, iż w dniu 01.IX.2021r. wszystkie dzieci
należy wyposażyć w:

• buty na zmianę (najlepiej z materiału i krytą piętką) – popisane,
  • worek z zapasowymi ubrankami (bluzeczka, majteczki, skarpetki, spodenki lub rajstopy) pozostawiony w półeczce w szatni,
  • 1 opakowanie chusteczek higienicznych (wyciąganych z pudełka),
  • 1 opakowanie chusteczek nawilżanych
  • plastikowa teczka z gumką format A4 na prace plastyczne,
  • kolorowanka i opakowanie grubych kredek drewnianych bambino

Dodatkowo:

• 3 - latki z oddziału I "Krasnoluski": pidżama, pościel wg uzgodnionych wymiarów (90cmx140cm lub 80cmX200cm), poduszeczka (mała, płaska) oraz ulubiona przytulanka.

Wszystko podpisane imieniem i nazwiskiem.

Inne wiadomości będą podane przez Nauczycielki oddziałów lub zamieszczone w szatni przedszkola - na sztalugach informacyjnych, w pierwszym tygodniu września.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

rozpoczynamy dziś nowy rok szkolny, co oznacza dla nas wszystkich nowe wyzwania. Mam nadzieję, że wakacje przyniosły wszystkim odpoczynek i wiele energłi. Pamiętamy, że poprzedził je trudny czas zdalnej nauki, za którym nie tęsknimy i liczymy na to, że się nie powtórzy. Wyniki egzamłnÓw zewnętrznych Świadczą jednak o tym, że mimo ogromnych przeciwności, pandemii nauczyciele i uczniowie wykonali ogrom wspaniałej pracy. Dziękuję za ten wysiłek.

W szkołach miesiące wakacyjne były okresem inwestycji i remontÓw. Wszystkie zostały wykonane z należytą starannością. Dziękuję dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za wzorowe przygotowanie szkól i placówek do nauki w ciągu kolejnych 10 miesięcy.

Drodzy Uczniowie!

Stoicie przed ogromną szansą i mam nadzieję, że w pełni ją wykorzystacie. Ta szansa to dobre warunki nauki i wspaniała kadra pedagogiczna. Pamiętajcie, że Świat stoi przed Wami otworem. W dużej mierze od Was samych zależy, w jakim stopniu wykorzystacie te możliwości.

Drodzy Nauczyciele!

Praca, którą wykonujecie, jest nieoceniona. Wierzę, że Państwa determłnacja, oddanie i zaangażowanie zaowocują Świetnymł wynikamł nauczanła, a nade wszystko uśmiechem i wdzięcznością wychowanków. Niech ich osiągnięcia będą dla Was nieustającym powodem do dumy. Jestem przekonany, że dysponując ogromną wiedzą i doświadczenłem, zrealizujecie Państwo wszystkie plany i zamierzenła.

Zyczę Państwu, aby rozpoczynający się rok szkolny był pełen sukcesów, osiąganych w atmosferze dobrej współpracy, cierpliwości i wyrozumiałości względem siebie. Niech będzie pełen satysfakcji z działania na rzecz uczniów 1 wychowanków, jak i radości z uczenła. Ze swojej strony mogę Państwu zagwarantowaĆ, że przy pomocy pracowników Urzędu Miasta dołożę wszelkich starań, aby stale poprawiać warunki funkcjonowania jednostek oświatowych w naszym młeście.

Wszystkim Państwu oraz ucznłom, którzy tworzycie społeczność naszych miejskich szkól, życzę wszelkiej pomyślności, zrealizowania zamierzonych celów, radości i satysfakcji. Niech przyświeca Wam idea, że to, co wypracujemy teraz, na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Prezydent Miasta Biała Podlaska

Biała Podlaska, 1 września 2021 r.

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezydenta Miasta Pana Michała Litwiniuka po raz kolejny zapraszamy na akcję szczepień, która odbędzie w mobilnym punkcie (szczepieniobusie) w najbliższą niedzielę tj. 29.08.2021 r. w godz.9.00 -14.00 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Leszczynowa 16.